Kalendář akcí

21. 9. 2017 - 23. 9. 2017

KALEIDOSKOP SPIRÁLNÍ DYNAMIKY září 2017

Srdečně vás zveme na další běh interaktivního semináře Kaleidoskop spirální dynamiky, na kterém se budeme zabývat světem hodnot a hodnotových systémů - ukážeme vám, jak hodnoty fungují, jak jsou seskupeny do hodnotových systémů a jaký vliv mají na naši komunikaci, motivaci a spolupráci s ostatními.
Tato akce se uskuteční v Praze ve dnech 21.-23.9.2017.

Podrobné informace v letáku ke stažení zde:

Přihláška a organizační informace zde:
2. 11. 2017 - 2. 11. 2017

HODNOTY a hodnotové systémy V MANAŽERSKÉ PRAXI

Workshop pro absolventy Kaleidoskopu spirální dynamiky, na kterém se budeme věnovat aplikaci práce s hodnotami do každodenního manažerského života.

Podrobné informace zde:
Sedmidenní tréninkový program, připravený na podzim 2019, přináší ucelený výcvik v koučovacích dovednostech - tentokrát výhradně pro manažery. Více informací najdete zde, v případě zájmu o podrobnější nás, prosím, kontaktujte - rádi odpovíme na vše, na co se zeptáte:-)
Vážení přátelé,
stejně jako většina společností, pohybujících se v oblastí vzdělávání a rozvoje, pracujeme i my v tomto období také v online režimu - pro své klienty realizujeme (nejčastěji prostřednictvím aplikací Teams a Zoom) rozvojové aktivity například v těchto oblastech:
- individuální koučink (manažerský rozvoj a dilemata v krizovém období, life koučink jako podpora v těžkých situacích, témata businessu a prodeje v aktuálních podmínkách),
- interaktivní semináře a tréninky dovedností (řízení obchodních vztahů v období krize, jak neztratit tržní podíl, trénink prodejní komunikace po telefonu)
- workshopy o tom, jak efektivně pracovat a vést své kolegy, kteří jsou na home office,
- workshopy o lidských hodnotách, self-leadershipu, autenticitě leadera jako pevné půdě pod nohama, o strachu a panice - jak nás zasáhly a jak je zvládnout u sebe, svých lidí i obchodních partnerů,
- tréninky a výcvik koučovacích dovedností,
a k mnoha dalším tématům.
Cítíte potřebu pracovat na sobě a se svými lidmi, i když nyní fungujete především v online režimu?
Ozvěte se nám, rádi vám pomůžeme připravit a realizovat nejefektivnější způsob pro dosažení vašich aktuálních rozvojových potřeb.
Petra a Láďa Uhlíkovi
[1]
  
Tipy
Aktualizované vydání bestselleru, knihy autorů Kena Blancharda a Spancera Johnsona "Nový One Minute Manager", z vydavatelství Portál.
Tuto drobnou knížku přečtěte za pár hodin, inspirovat vás však může po několik měsíců.
Koučovna na LinkedIn - otevřená diskusní skupina pro kouče i uživatele koučinku. Přijďte se podívat, co je v koučinku novévo !
The Integral Vision: A Very Short Introduction to the Revolutionary Integral Approach to Life, God, the Universe, and Everything

Growth Point s.r.o.
Na Ovčinách 440/2
170 00 Praha 7