Kalendář akcí

21. 9. 2017 - 23. 9. 2017

KALEIDOSKOP SPIRÁLNÍ DYNAMIKY září 2017

Srdečně vás zveme na další běh interaktivního semináře Kaleidoskop spirální dynamiky, na kterém se budeme zabývat světem hodnot a hodnotových systémů - ukážeme vám, jak hodnoty fungují, jak jsou seskupeny do hodnotových systémů a jaký vliv mají na naši komunikaci, motivaci a spolupráci s ostatními.
Tato akce se uskuteční v Praze ve dnech 21.-23.9.2017.

Podrobné informace v letáku ke stažení zde:

Přihláška a organizační informace zde:
2. 11. 2017 - 2. 11. 2017

HODNOTY a hodnotové systémy V MANAŽERSKÉ PRAXI

Workshop pro absolventy Kaleidoskopu spirální dynamiky, na kterém se budeme věnovat aplikaci práce s hodnotami do každodenního manažerského života.

Podrobné informace zde:
Sedmidenní tréninkový program, připravený na podzim 2019, přináší ucelený výcvik v koučovacích dovednostech - tentokrát výhradně pro manažery. Více informací najdete zde, v případě zájmu o podrobnější nás, prosím, kontaktujte - rádi odpovíme na vše, na co se zeptáte:-)
[1]
  
Tipy
Aktualizované vydání bestselleru, knihy autorů Kena Blancharda a Spancera Johnsona "Nový One Minute Manager", z vydavatelství Portál.
Tuto drobnou knížku přečtěte za pár hodin, inspirovat vás však může po několik měsíců.
Koučovna na LinkedIn - otevřená diskusní skupina pro kouče i uživatele koučinku. Přijďte se podívat, co je v koučinku novévo !
The Integral Vision: A Very Short Introduction to the Revolutionary Integral Approach to Life, God, the Universe, and Everything

Growth Point s.r.o.
Na Ovčinách 440/2
170 00 Praha 7