Trénink s Growth Point

Koncepce tréninkové divize je zaměřena především na školení, semináře, tréninky a rozvojové programy šité na míru konkrétnímu klientovi. Zaměřujeme na dovednosti v oblasti soft skills, zejména na leadership, rozvoj manažerských a prodejních dovedností a Key Account Management.

Trénink vnímáme jako interaktivní proces učení - rozvojovou aktivitu založenou na úzké interakci trenéra se skupinou účastníků. Naše metodologie vychází z co nejvěrnějšího přiblížení se realitě. Klíčovými metodami výuky jsou vedle teoretického výkladu také facilitace, moderace, videotrénink, hraní rolí a zejména koučovací přístup našich trenérů. 

Při koncipování tréninkových programů se cíleně zaměřujeme na to, aby k osvojování nových poznatků docházelo v maximální možné míře na základě proaktivního přístupu účastníků. Teoretické informace a nástroje, které účastníci našich vzdělávacích akcí získávají, následně ověřují přímou praktickou zkušeností.Zajímají vás konkrétní semináře a tréninkové programy?

Napište nám - rádi vám zašleme Katalog vzdělávacích a rozvojových programů společnosti Growth Point

Lidé budou poslouchat co říkáte, ale uvěří pouze tomu, co uděláte.Michael LeBoeuf

Tipy
Aktualizované vydání bestselleru, knihy autorů Kena Blancharda a Spancera Johnsona "Nový One Minute Manager", z vydavatelství Portál.
Tuto drobnou knížku přečtěte za pár hodin, inspirovat vás však může po několik měsíců.
Koučovna na LinkedIn - otevřená diskusní skupina pro kouče i uživatele koučinku. Přijďte se podívat, co je v koučinku novévo !
The Integral Vision: A Very Short Introduction to the Revolutionary Integral Approach to Life, God, the Universe, and Everything

Growth Point s.r.o.
Na Ovčinách 440/2
170 00 Praha 7