Koučink s Growth Point

Koučink – koučování – koučing – coaching, hned několik podob frekventovaného slova popisujícího spolupráci kouče a koučovaného (klienta) za účelem dosažení změny.

Koučové Growth Point, profesionálové s mezinárodními i tuzemskými výcviky v oblasti koučování a bohatou koučovací praxí, vycházejí při koučování z principů nlp, z poznatků o fungování lidského mozku a z nich vyplývajícího faktu, že lidé se nejlépe učí na základě své vlastní zkušenosti.

Koučink vnímáme jako nejefektivnější nástroj rozvoje a růstu potenciálu našich klientů. Jeho klíčové principy proto přirozeně uplatňujeme i v rámci tréninkových programů a v poradenské praxi.

Pro podporu efektivity koučování upřednostňujeme integrální přístup, postavený na principech Spirální dynamiky. Jako účinný nástroj, umožňující zvýšení efektivity koučinku, mají naši klienti možnost projít sadou testů Spirální dynamiky, jejichž výstupem je mapa aktuálního a potenciálně změnového profilu daného člověka.Vedeme skupinu Koučovna.cz na LinkedIn

PODLE ČEHO POZNÁTE DOBRÉHO KOUČE?

Koučování se již v ČR zcela zabydlelo, napsat si na vizitku, že jsem "kouč", je jednoduché, mnozí toho proto využijí, aniž by vlastně měli relevantní představu o tom, co to je profesionálním koučování. Výběr koučů na českém trhu je velký, vyznat se v tom, kdo je kouč a kdo jen využil situace a aktuální módnosti této profese, není vždy úplně jednoduché. Pro inspiraci vám nabízíme následující materiál, ve kterém jsme se pokusili shrnout to nejdůležitější (a vlastně i nejjednodušší), podle čeho se při posuzování kvality koučů orientovat:

PŘEDPOKLADY KVALITNÍCH KOUČŮ

(materiál je v pdf formátu ke stažení zde:)

Zajímají vás konkrétní informace o koučinku?

Napište nám - rádi vám zašleme podrobné informace o koučování
Nejlepší způsob jak začít nový den je po probuzení myslet na to, zda dnes můžeme udělat radost alespoň jednomu člověku.Friedrich Nietzsche

Tipy
Aktualizované vydání bestselleru, knihy autorů Kena Blancharda a Spancera Johnsona "Nový One Minute Manager", z vydavatelství Portál.
Tuto drobnou knížku přečtěte za pár hodin, inspirovat vás však může po několik měsíců.
Koučovna na LinkedIn - otevřená diskusní skupina pro kouče i uživatele koučinku. Přijďte se podívat, co je v koučinku novévo !
The Integral Vision: A Very Short Introduction to the Revolutionary Integral Approach to Life, God, the Universe, and Everything

Growth Point s.r.o.
Na Ovčinách 440/2
170 00 Praha 7