Koučové


Individuální i týmový koučink vedou v Growth Point zkušení koučové s akreditovanými mezinárodními výcviky v oblasti koučování.

„Přístup ke klientům opíráme o předchozí koučovací praxi a individuální manažerské zkušenosti. Preferujeme transformační výsledkově orientovaný koučink respektující klientovy hodnotové systémy a jeho aktuální životní podmínky.


Při individuálním i skupinovém koučování se můžete setkat
Ladislavem Uhlíkem Petrou Uhlíkovou a Monikou Barton


Odborným garantem oblasti Koučink, který vám poskytne podrobné informace o portfoliu koučů Growth Point, je Petra Uhlíková.

Nejlepší způsob jak začít nový den je po probuzení myslet na to, zda dnes můžeme udělat radost alespoň jednomu člověku.Friedrich Nietzsche

Tipy
Aktualizované vydání bestselleru, knihy autorů Kena Blancharda a Spancera Johnsona "Nový One Minute Manager", z vydavatelství Portál.
Tuto drobnou knížku přečtěte za pár hodin, inspirovat vás však může po několik měsíců.
Koučovna na LinkedIn - otevřená diskusní skupina pro kouče i uživatele koučinku. Přijďte se podívat, co je v koučinku novévo !
The Integral Vision: A Very Short Introduction to the Revolutionary Integral Approach to Life, God, the Universe, and Everything

Growth Point s.r.o.
Na Ovčinách 440/2
170 00 Praha 7