Cílové skupiny koučinku

Growth Point se v oblasti koučování zaměřuje na následující cílové skupiny:


- KORPORÁTNÍ KOUČINK

Formou individuálního i týmového koučinku koučujeme manažery i další klíčové zaměstnance mezinárodních i tuzemských společností. Našimi klienty jsou zejména manažeři z oblastí bankovnictví a financí, marketingu, HR a prodeje.


- KOUČINK PRO MALÉ A STŘEDNÍ PODNIKATELE

Koučování orientované na dosahování podnikatelských cílů a změn a tím na zvyšování potenciálu v podnikání.


- KOUČINK A METORINK PRO KOUČE

Koučování (a poradenství) zaměřené na zvyšování potenciálu interních koučů z firem i samostatně působících koučů.


- KOUČINK PRO PRIVÁTNÍ KLIENTY

Koučink osobního i profesního rozvoje, určený všem, kteří mají zájem získat průvodce na své cestě k hodnotnějšímu a spokojenějšímu životu jak v osobní tak pracovní rovině.


- KOUČINK PRO NEZISKOVÝ SEKTOR

V rámci své praxe nabízíme cestu ke koučování i zájemcům z neziskového sektoru, zejména v oblasti školství (ředitelé, učitelé a studenti SŠ a VŠ)

S rozvíjením nových návyků je to jako s jídlem. Nemůžete sníst týdenní porci jídla za den a očekávat, že všechno dobře strávíte. David Rock

Tipy
Aktualizované vydání bestselleru, knihy autorů Kena Blancharda a Spancera Johnsona "Nový One Minute Manager", z vydavatelství Portál.
Tuto drobnou knížku přečtěte za pár hodin, inspirovat vás však může po několik měsíců.
Koučovna na LinkedIn - otevřená diskusní skupina pro kouče i uživatele koučinku. Přijďte se podívat, co je v koučinku novévo !
The Integral Vision: A Very Short Introduction to the Revolutionary Integral Approach to Life, God, the Universe, and Everything

Growth Point s.r.o.
Na Ovčinách 440/2
170 00 Praha 7