Pomohlo by vám sdílet svá pracovní či osobní dilemata, spojená s Covid19? Ozvěte se nám - jsme tu pro vás.

Vážení klienti, milí přátelé,

v časech, kdy to, co platilo před hodinou je nyní jinak, kdy nás každodenně překvapuje, co se děje kolem, můžeme mít potřebu prohodit s někým naslouchajícím pár slov, popovídat si, utřídit si myšlenky. Pokud tento pocit máte, ozvěte se nám. Jsme tu pro vás. A vzhledem k tomu, že naše plánované skupinové rozvojové programy jsou vládním nařízením (zcela logicky a pochopitelně) aktuálně pozastaveny, věnujeme nyní svůj čas telefonickým konzultacím, koučování, Petra i terapeutickým tématům. Pokud se s námi chcete na 30-60 minut slyšet, pošlete, prosím, předem e-mail nebo sms - dohodneme se na konkrétním čase, kdy vám budeme k dispozici.

Přejeme vám všem pevné zdraví a těšíme se, že se s vámi uslyšíme.

Petra a Láďa Uhlíkovi

Petra - mobil: 604281704, email:petra.uhlikova@growthpoint.cz
Láďa - mobil: 605282390, email:ladislav.uhlik@growthpoint.cz

Jestliže nebudete mít každý den určitý cíl, zůstanete jen u snění. Zig Ziglar

Tipy
Aktualizované vydání bestselleru, knihy autorů Kena Blancharda a Spancera Johnsona "Nový One Minute Manager", z vydavatelství Portál.
Tuto drobnou knížku přečtěte za pár hodin, inspirovat vás však může po několik měsíců.
Koučovna na LinkedIn - otevřená diskusní skupina pro kouče i uživatele koučinku. Přijďte se podívat, co je v koučinku novévo !
The Integral Vision: A Very Short Introduction to the Revolutionary Integral Approach to Life, God, the Universe, and Everything

Growth Point s.r.o.
Na Ovčinách 440/2
170 00 Praha 7